Jak zatrudnić zespół IT w jeden dzień?

Tematy poruszane w trakcie tego wydarzenia

Z jednej strony rosnąca ilość projektów i niezwykle szybki rozwój branży IT z drugiej strony niestabilność ekonomiczna, która powoduje obawy ze strony pracodawców przed zatrudnieniem nowej osoby do firmy. W takich sytuacjach warto rozważyć opcję skorzystania z body leasingu.

Co daje body leasing oraz kiedy ta opcja będzie najlepsza dla Twojej organizacji?  

Serdecznie zapraszamy na webinarium Simplicity: Jak zatrudnić zespół IT w jeden dzień? Webinarium odbędzie się 13 grudnia o godzinie 10.00. Podczas spotkania Anna Wójcik – HR Business Partner w Simplicity kompleksowo przedstawi wszelkie kwestie związanie z body leasingiem w branży IT.  

Agenda spotkania

10:00 Rozpoczęcie spotkania

10:05 Czym jest bodyleasing i jakie są jego ryzyka?

10:15 Czy ta usługa jest droższa od standardowego zatrudnienia?

10:20 Kiedy powinno się skorzystać z opcji wypożyczenia pracownika?

10:30 Zakończenie spotkania

Prelegenci

Anna Wójcik

Od 10 lat związana z obszarem HR. Doświadczenie zdobywała w agencjach rekrutacyjnych, budując i zarządzając zespołami rekrutacyjnymi. W czasie swojej kariery realizowała projekty dla klientów w Polsce, UK oraz UAE. W Simplicity odpowiada za budowanie kultury organizacyjnej, dbając o to, by cele biznesowe realizowane były w atmosferze wzajemnego wsparcia, szacunku, otwartej komunikacji i rozwoju. Wiedząc, że za sukcesem organizacji stoją ludzie, poświęca dużo uwagi na odpowiedni dobór talentów, żeby skutecznie wypełniać kluczowe stanowiska i wspierać rozwój firmy. Oprócz tego wspiera także klientów firmy w budowaniu zespołów IT, dzięki którym, mogą realizować kluczowe projekty.

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Zapisz się