HCI, czyli rewolucja w zarządzaniu infrastrukturą IT w centrach danych

Interesuje cię, jak infrastruktura hiperkonwergentna wpływa na efektywność organizacji oraz jakie korzyści niesie jej wdrożenie?

Tematy poruszane w trakcie tego wydarzenia

W dobie cyfrowej transfonnacji, umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków rynkowych poprzez wdrażanie sprawnych, skalowanych, bezpiecznych środowisk IT, które zapewniają prostą integrację z chmurą publiczną to klucz do sukcesu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki WDIMN na efektywność organizacji ma infrastruktura hiperkonwergentna, jakie są kluczowe korzyści z jej wdrożenia oraz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy opłaca się wdrożyć HCI w Twojej organizacji – nasze wydarzenie skierowane jest właśnie dla Ciebie.

Obejrzyj nagranie ze spotkania „HCI, czyli rewolucja w zarządzaniu infrastrukturą IT w centrach danych”. Podczas webinarium Damian Materek, Architekt Systemowy w Simplicity wraz z Marcinem Czerwińskim, IT Consultantem w Lenovo porozmawiali o tym jakie są zalety i wady infrastuktury legacy, obalając mity i przedstawiając fakty, zobrazowali czym tak naprawdę jest środowisko HCI w kontekście ekosystemu całego środowiska. Dodatkowo wskazali kluczowe wvzwania i możliwości związane z implementacją rozwiązań hiperkonwergentnych.

Marcin Czerwiński przedstawił również nowoczesne rozwiązanie hiperkonwergentne Lenovo oparte na VMware vSAN, wyjaśniając jednocześnie, jak można zwiększyć wydajność, skalowalność i niezawodność infrastruktury IT.

Agenda spotkania

13:00 Rozpoczęcie webinarium

13:05 Dyskusja inżynierów

13:20 Nowoczesne rozwiązanie hiperkonwergentne Lenovo bazujące na Vmware vSAN

13:50 Zakończenie webinarium

Prelegenci

Damian Materek

Od 4 lat w Simlicity na stanowisku System Architect. Doradza klientom w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania maksymalizującego zyski biznesowe. Jego głównymi zainteresowaniami zawodowymi są wysokowydajne platformy przetwarzania danych, klastry obliczeniowe oraz Machine Learning. Członek zespołu ThinkMasters Lenovo.

Marcin Czerwiński

Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Do Lenovo dołączył w styczniu 2015 r. Zajmuje się projektowaniem oraz wdrożeniami innowacyjnych, wysokodostępnych rozwiązań infrastrukturalnych. Posiada doświadczenie zdobyte przy projektach u największych klientów w Polsce jak i Europie. Specjalizuje się w rozwiązaniach wysokiej dostępności typu Cloud Computing, SAP HANA, HCI oraz HPC. Prywatnie miłośnik nowych technologii, szybkich komputerów i samochodów.

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco
Zapisz się