Kim jesteśmy

Jesteśmy dostawcą wydajnych, kompleksowych rozwiązań informatycznych oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży teleinformatycznej na polskim rynku. Działając w synergii z rzeczywistością biznesową naszych Klientów, dopasowujemy każdy projekt do ich indywidualnych wymagań i potrzeb.

Nagrody

Branża oraz Partnerzy Biznesowi doceniają nasz wkład w rozwój nowoczesnych technologii na polskim rynku.

+ 0
Pracowników
0
Inżynierów
0
Nagród branżowych

Nasz zespół tworzą pasjonaci i eksperci. Wszechstronna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam utrzymywać wysokie standardy jakości świadczonych usług, niezależnie od skali i złożoności projektu, a profesjonalne, zorientowane na Klienta podejście czyni z nas atrakcyjnego partnera biznesowego.

Upraszczamy rozwiązania IT

Simplicity Sp. z o.o. powstało w 2013 roku i od tamtego momentu dynamicznie się rozwija, starając się jak najlepiej odpowiadać potrzeby Klientów i dostarczać rozwiązania szyte na miarę ich potrzeb.

W 2020 roku Simplicity dołączyło do rodziny japońskiej firmy Ricoh, dzięki czemu firma ma nieograniczone możliwości rozwoju w zakresie projektowania, wdrażania i serwisu rozwiązań IT, a Klienci zyskali dostęp do usług o zasięgu globalnym oraz oferowanych przez Ricoh produktów.

Uwolnij potencjał swojej organizacji

+ 0
Zadowolonych klientów
+ 0
Zrealizowanych projektów
+ 0
Producentów w portfolio
+ 0
Certyfikatów technicznych

Producenci w portfolio Simplicity