EMC

emc1

EMC jest światowym liderem w zakresie produktów, usług i rozwiązań z dziedziny zarządzania i przechowywania informacji pomagającym organizacjom efektywnie wykorzystywać posiadane informacje na każdym etapie cyklu ich istnienia. Producent oferuje klientom portfolio produktów w zakresie zarządzania informacją w firmie, od przechowywania (macierze VNX, Clariion, Symmetrix), archiwizacji (Centera), back up'u (Networker), deduplikacji (Avamar, Data Domain), po kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa i zarządzania treścią. Szeroka oferta pozwala zaspokoić potrzeby przedsiębiorstw bez względu na ich wielkość i branżę w której funkcjonują. Wprowadzając do oferty nowe serie macierzy VNX, firma wkroczyła na rynek SMB.

EMC jest pretendentem do zdobycia czołowej pozycji w najnowszym i potencjalnie największym segmencie zastosowań informatycznych w branży, określanym jako cloud computing. EMC jest właścicielem marek RSA Security (kontrola dostępu i bezpieczeństwo informacji) oraz VMware (rozwiązania do wirtualizacji), które również znajdują się w dystrybucji Arrow ECS.

Nasi Partnerzy

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, uzyskaliśmy certyfikaty największych producentów sprzętu i oprogramowania, zyskując status ich partnera.

BMS logo ver2
Citrix Logo Blackvr4
cv11
emc1
Fujitsu Logo.svg1
hp3
len
 STORWARE LOGO MENU
 VMW 09Q3 LOGO Corp Gray1
 

SimplicITy Poland Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie, ul. Aleje Jerozolimskie 146A
zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000484964
w Sądzie Rejonowym dla M.St. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy
NIP: 5252572951